Belmondo míří do bahenních lázní

/ 10 dubna, 2003

K sedmdesátinám (narodil se 9. dubna) si proto nadělil dlouhodobou omlazovací kůru. Během několika týdnů ho čekají bahenní lázně, speciální masáže a bylinkové terapie.
„Nikdy jsem si na věk nestěžoval. Se sedmdesátkou jsem se smířil, dělám všechno jen pro zdraví, které si ve svých letech už musím hodně chránit,“ nechal se slyšet herec. Sérii omlazovacích kůr by měl Belmondo podstoupit v nejmenovaných lázeňských domech ve Francii a v Portugalsku. Na programu by měly být především přírodní omlazovací postupy. Herec se totiž zásadně odmítá udržovat „svěží“ jakýmikoliv umělými prostředky. „Moderní kosmetika mi příliš neříká. Naučil jsem se spoléhat spíše na přírodní produkty,“ míní Belmondo.
Jean Paul ve svých filmech proslul kromě neodolatelného francouzského šarmu také tím, že veškeré kaskadérské scény zvládal sám. „Dělal jsem to ještě před několika málo lety. Dneska už bych to asi nezvládnul,“ usmívá se herec, který by se měl po omlazovací kůře cítit o dvacet let mladší. „Sice to tak propagují, ale já z toho mám spíše legraci. Věřím, že mi ty bahenní lázně a bylinkové obklady pomohou alespoň na moji svraštělou stárnoucí pleť a také na klouby,“ dodala francouzská hvězda.

Share this Post