Co se zde můžete dozvědět? Podrobné informace o šestici francouzských herců: Jean-Paul Belmondovi, Alainu Delonovi, Louis de Funésovi, Jeanu Maraisovi, Jeanu Gabinovi a Pierre Richardovi. Naleznete zde jejich životopis, filmografii, divadelní role, fotky z filmů a civilní fotografie. Pro informace o těchto hercích klikněte na jejich obrázek v hlavičce.
V menu nahoře dále najdete základní informace o dalších francouzských hercích, herečkách, režisérech a skladatelích filmové hudby, nějaké novinky, odkazy na knihy a webové stránky o francouzském filmu, profily současných francouzských hvězd, pár slov o českých dabérech, flashové miniukázky z filmů, webkamery z pařížských ulic a samozřejmě něco ke stažení.
Přeji Vám příjemnou zábavu!
2.2.2006
Aktualizovány profily herců Victora Lanouxe (Útěk) a komika Jeana Lefebvre. Přidána anketa.


26.1.2006
Aktualizovány profily herců Roberta Dynama a Gerarda Depardieua. Přidán odkaz na stránku s filmovými hláškami a melodiemi.


24.1.2006
Přidán profil herce Dominique Zardiho, známého jako věrného pomocníka padoucha Fantomase.


23.1.2006
Aktualizovány profily herců Claude Brosseta, Jeana Bouise a Michela Beauna.


20.1.2006
V sekci Ke stažení konečně nová porce filmové hudby - tentokrát výběr ze všech tří soundtracků Fantomase.


Tak jsem včera shlédnul nejmenovaný francouzský film kde hrála - mimo jiných hvězd - také tato půvabná mladá herečka. Její jméno v titulkách sice nebylo, ale našel jsem si ho na netu. A napadlo mě uspořádat takovou malou vědomostní soutěž. Aniž bych prozrazoval jméno té mladé slečny, můžu prozradit, že je dcerou jednoho slavného francouzského herce - otázkou je kterého. Můžete porovnat obličeje a zkusit si tipnout. Vlevo se uchází o vaši pozornost Daniel Auteuil, vpravo Bruno Cremer. Nebo to může být kdokoliv jiný. Tipujte, jsem na Vás zvědav!

A na závěr malá lapidární anketka: