Novinky 2006     Novinky 2005     Novinky 2004     Novinky 2003     Novinky 2002

18.1.2006
Zdravím všechny příznivce francouzského filmu!
Jak vidíte, s novým rokem 2006 přichází i změna vzhledu těchto stránek - doufám že k lepšímu. Přeci jen, po čtyřech letech už bylo potřeba opustit tradiční černý design, neboť lépe se čte černé na bílém. A hlavně, na naléhání přátel webmasterů, jsem odstranil ze zdrojáku moje oblíbené framy a iframy, takže každá stránka už funguje zcela samostatně, což by také mělo prospět lepšímu vyhledávání na portálech.
Co se týče aktualizací, přiznávám že mám velký skluz, a momentálně se ho snažím dohnat. Takže v příštích týdnech se můžete těšit na další porci muziky. Snad se mi podaří vyřešit i stránku s flashovými videoukázkami. Jelikož jsem zcela změnil systém a přešel z Windows na Mac OS X, věřím že s médii už problémy nebudou. Sekce herců, hereček a ostatních bude obohacena o přímý link na internetovou filmovou databázi, zároveň ze stránky TV tip vznikla nová stránka O filmech, což bude taková malá databáze franc. filmů s popisem a jednou fotkou.
Zatím není definitivně dořešena podoba stránek šesti hlavních herců, na které se nyní dostanete kliknutím na jejich obrázek v hlavičce (problém je předělat fotogalerie, které čítají skoro na 500 stránek). Mějte se mnou tedy trpělivost.
Chtěl bych taky, když už jsem v tom proslovu, poděkovat všem svým skalním návštěvníkům za jejich tipy, pomoc a podporu - jmenovitě Marty le Fou, Baudolino, Karpoff, Marek Kočvara a nesmrtelný Franta Lehanka, který píše pod několika desítkami pseudonymů :-). A také všem ostatním, kteří zavítali na tyto stránky a dozvěděli se to co potřebovali. Nebudu již déle řečnit a spíš se věnuji další práci.
Takže Bon Jour, pánové a dámy!