Diskuzní fórum

Please or Registrovat to create posts and topics.

Synové slavných otců vzpomínají

Ve vydání Paris Match z 18. dubna, hovoří Anthony Delon a Paul Belmondo o přátelství svých otců, Alaina Delona a Jean-Paula Belmonda.
Paris Match se pro své vydání rozhodl obnovit jednu ze svých slavných obálek, na níž jsou Jean-Paul Belmondo a Alain Delon společně v roce 1997. Pro tuto novou obálku dala redakce dohromady dva nejstarší syny slavných herců: Paula Belmonda a Anthonyho Delona. Toto setkání pro ně bylo příležitostí, aby se svěřili se svými vzpomínkami na otce a svým dlouholetým přátelstvím.
Na otázku o vztahu svého otce s Alainem Delonem Paul Belmondo odpověděl: "Můj otec měl Alaina velmi rád, ale nebyli nerozluční. Miloval ho, protože spolu vyrůstali, ve smyslu, že se stali ve stejnou dobu dospělými". Pak pokračoval: "Alain byl u všech našich důležitých okamžiků. Sestřiny osmnácté narozeniny, udělení Řádu čestné legie, divadelní premiéry, moje svatba. Jeho pohřeb." Syn Jeana-Paula Belmonda dále prozradil, že několik měsíců po otcově smrti mu Alain zavolal, aby mu řekl, "že mu chybí".

Když se jich zeptali na společně strávené chvíle, podělili se oba muži o některé ze svých nejmilejších vzpomínek. "Když jsme byli mladší, létali jsme spolu na dovolenou a jezdili na Harley-Davidsonech. Vzpomínáš si na závod Paříž-Dakar v roce 1989? Spali jsme pod hvězdami na střeše hotelu v Agadezu a za úsvitu nás budil zpěv muezzina a křik rodící ženy, následovaný křikem jejího novorozeného dítěte," vyprávěl Anthony Delon. "A málem jsme spolu zemřeli při havárii vrtulníku," opáčil Paul Belmondo. Anthony Delon dodal, že za to může jeho přítel, na což Paul Belmondo odpověděl: "To je pravda, chtěl jsem jen vystoupit, abych se vymočil. Ale vrtulník se tím porušením rovnováhy nějak otočil proti větru, selhala vrtule, praskly lyžiny a málem jsme se převrátili."

Zdroj: https://actu.gala.fr/