Rozhádaní Delonovi potomci

/ 9 ledna, 2024

Je to rozepře kterou nikdo nečekal – poté, co Anthony, Anouchka a Alain-Fabien Delon ukázali že drží spolu jako rodina víc než kdy předtím proti Hiromi Rollin, kterou obvinili z toho, že využila slabosti jejich otce, svádějí nyní nelítostnou bitvu mezi sebou. Na jedné straně dva bratři, na druhé sestra, která byla podle Anthonyho vždy oblíbencem jejich otce Alaina Delona. Zatímco mezi dětmi Alaina Delona to vře, sám herec, který žije v malém městečku Douchy, stranou veřejnosti a bulváru, k tomuto tématu mlčí.

Rodina Alaina Delona je nyní rozkmotřená a nikdo neví, kdo dokáže napětí zmírnit. První ránu vztahům v rodině zasadil Anthony Delon, který minulý týden v Paris Match oznámil, že podal stížnost na svou mladší sestru Anouchku. Obvinil ji, že zatajila výsledky otcových testů, což Anouchka Delonová prozradila ve zpravodajském pořadu TF1 v neděli 7. ledna. Ve stejném rozhovoru odmítla všechna obvinění proti ní a tvrdila, že se nikdy nepokoušela zatajit informace o zdraví jejich otce. Dále řekla, že se stydí za tuto medializaci Anthonyho Delona, ​​na kterého se rozhodla podat stížnost. „Samozřejmě podávám stížnost a je nepříjemné podávat stížnost na svého vlastního bratra. Je to hrozné. Nikdy jsem si nemyslela, že se k něčemu takovému v životě dostanu,“ řekla.

Alain-Fabien, nejmladší ze sourozenců a devětadvacetiletý herec, na obranu svého staršího bratra zveřejnil na sociálních sítích soukromou nahrávku, na níž je slyšet, jak jeho sestra Anouchka na zvukovém záznamu mluví se svým otcem. Je slyšet, jak na něj naléhá, aby jednal a chránil jejich pověst. „Jsem unavená, tati, kvůli všemu, co se děje. Pohřbívají mě a tebe považují za blázna. Musíš být obzvlášť opatrný… Tebe považují za hlupáka, a já jsem „ta dcera, která manipuluje se svým otcem“. Tati, možná budeš muset něco říct. Protože už se na tebe chystají,“ je slyšet z nahrávky. Hlas Alaina Delona ovšem není slyšet. Podle Alaina-Fabiena, který se k otci přestěhoval, je pro něj nyní velmi obtížné vyslovovat slova. „Táta už ztratil hlas a mluví s velkými obtížemi. To je bohužel pravda,“ napsal na Instagramu. Po odvysílání nahrávky Anthony Delon na své stránce na Instagramu poděkoval svému mladšímu bratrovi: „Můj bratře. Byl jsi odvážný, pronikavý jako obvykle, ale především spravedlivý. Děkuji ti, že jsi sejmul tu masku proradnosti, že jsi mě bránil tváří v tvář pomluvám a lžím, které na mě ti dva pokrytci vylili,“ napsal v příběhu. Pak pokračoval: „Ne, takhle my s otcem nemluvíme, ne, nenutíme ho, aby se cítil provinile, ne, nevykořisťujeme ho jako ona. Proč mu způsobuje bolest, kvůli čemu?“ Oba sourozence tato rozepře spojila víc než kdy jindy.

Alain Delon neopouští svůj pozemek v Douchy v regionu Loiret, kde by podle Anthonyho rád strávil zbytek života. „Je v klidu ve svém malém Douchy, ve své pevnosti. Tam se rozhodl žít a nikde jinde. Je pro něj lepší zůstat tam,“ řekl stanici Europe 1 jeden z jeho sousedů. Pak dodal: „Kdyby chtěl odejít do Švýcarska, aby se vyhnul placení daní, udělal by to. Slyšeli jsme, že došlo k velkým prodejům obrazů, ve kterých bylo hodně peněz.“
Anthony Delon na dotaz moderátora Pascala Prauda z CNews prohlásil, že se nejedná o dědickou válku, protože majetek jeho otce byl již dávno vypořádán.
(Zdroj: Voici.fr)

Share this Post