Diskuzní fórum

Please or Registrovat to create posts and topics.

Patrick Bruel chtěl být fotbalistou

V rozhovoru pro deník La Tribune Patrick Bruel učinil několik odhalení o své původní slibné kariéře, která se bohužel rozplynula. Jedním z důvodů, proč nemohl uskutečnit svůj sen, byla jeho matka.

Po pětatřiceti letech velmi aktivní kariéry ve světě písní a filmu Patrick Bruel prozradil, že se mohl vydat zcela jinou cestou... fotbalovou! V rozhovoru čtyřiašedesátiletý Bruel prozradil: "Nemůžete mít všechno, nemůžete dělat všechno... bylo by neslušné litovat toho, co mě potkalo. Byl bych teď skvělým právníkem nebo lékařem? Byl bych skvělý fotbalista? To je jediné, v čem mi rodina zabránila. Když mi bylo čtrnáct, hrál jsem za Paris Université Club (PUC) a ředitelé INF Vichy, tréninkového centra, které se dnes jmenuje Clairefontaine, mi nabídli, abych se stal profesionálem! K mé lítosti však rozhodující slovo měla rodina. Takže, sbohem, zelená hřiště..."

V těchto slovech je cítit náznak hořkosti, ale zpěvák hned vše uvedl na pravou míru: "Ne, vůbec ne... [smích] Teď, když mám kamaráda Luise Fernandeze, proti kterému jsem kdysi hrál a který ve čtvrtfinále mistrovství světa 1986 vstřelil penaltu... tehdy jsem řekl své matce: 'Zničila jsi mi kariéru'." Tenkrát to možná nesl těžce, ale s odstupem času už žádné výčitky nemá. Zažil totiž jiný druh úspěchu... i když mimo zelený trávník.

Během toho rozhovoru se Patrick Bruel rozpovídal také o svém nabitém hudebním programu, protože se chystá na nové turné Tour 2024. Od konce února bude křižovat Francii a hrát své největší hity tisícům fanoušků, kteří se na něj jako vždy těší. Turné se neomezí pouze na Francii, Patrick Bruel vystoupí také v Belgii a Švýcarsku. A navzdory přibývajícím letům má před každým vystoupením stále velkou trému! "Řekli jste tréma? Samozřejmě," vtipkuje.

Zdroj: actu-progrme-tv.net